Biolampa Bioptron MedAll

Biolampa Bioptron MedAll – Recenzia

Táto biolampa Bioptron MedAll je od známeho švajčiarskeho výrobcu Zepter. Už samotný pôvod biolampy napovedá, že tento certifikovaný liečebný prístroj patrí do kategórie prvotriednych zariadení od renomovanej značky. Jedná sa o novší a zdokonalený model obľúbenej biolampy Compact. Samozrejmosťou je certifikát zdravia, ktorý plne oprávňuje toto zariadenie pre používanie v zdravotníckom aj domácom prostredí. Skutočnosť, že ju používajú aj lekári vo svojich ambulanciách, môže zákazníkom naznačiť, že biolampa spĺňa všetky podmienky a požiadavky pre kvalitné a špičkové ošetrenie aj na profesionálnej úrovni.

 

Bioptron-MedAll
Bioptron-MedAll – Hodnotenie

 

 

V našom rebríčku Top 20 Biolampy obsadila druhé miesto.  Prečo si zaslúžila byť na druhom mieste ? Aké má výhody či nevýhody ? Dozviete sa v tejto recenzii.  

Biolampa Bioptron MedAll je naozaj skvelý prístroj, ktorý poskytuje silnú podporu pri liečbe rôznych zdravotných problémov. Filter s priemerom 5 cm vyžaruje polarizované svetlo so stupňom polarizácie viac ako 95%. Prístroj prešiel dlhoročným výskumom a množstvom klinických testov, a na konci celého procesu vzniklo skutočne unikátne zariadenie s nadčasovým dizajnom a prepracovanou obsluhou. Biolampu je možné zakúpiť s rozličným príslušenstvom, ktoré ešte viac uľahčuje manipuláciu a ošetrenie. Medzi zákazníkmi sa teší veľkej popularite, a aj veľká prevaha pozitívnych hodnotení a skúseností len svedčí o jej kvalitách.

 

Výhody:

 

Tí zákazníci, ktorí poznajú aj predchodcu tejto biolampy s názvom Compact, si chvália prepracovanejší dizajn a lepšie funkcie oproti predošlému modelu. V ich porovnaní víťazí modernejšia verzia MedAll, ktorá si získava svojich užívateľov mnohými prednosťami. Biolampa Bioptron Med All sa dostáva na popredné priečky v rebríčkoch biolámp a stala sa z nej celosvetovo uznávaná a bezkonkurenčná pomôcka svetelnej terapie. Spokojní zákazníci odporúčajú tento prístroj pre jeho vysokú profesionálnu úroveň, nenáročnú obsluhu vhodnú pre každého, či tichú prevádzku, ktorá nenarúša komfort pri aplikácii v akejkoľvek fáze dňa. Oproti staršej verzii obsahuje aj zabudovaný digitálny časovač, ktorý nepípa každé 2 minúty tak ako starší typ, ale je možné ho nastaviť až na dobu 10 minút.

Vďaka integrovanému časovaču si môžete pohodlne naprogramovať požadovanú dĺžku aplikácie bez častého vyrušovania a signalizačného hlásenia. Zaujímavosťou je aj funkcia spánkového režimu, počas ktorej je zariadenie funkčné pri veľmi nízkej spotrebe energie. Klasická ergonomická rukoväť výborne padne do ruky, no pre ešte komfortnejšie ošetrenie a polohovanie je k dispozícii k biolampe aj praktický stojan. Podľa zákazníkov je tento stojan skvele využiteľný aj pri potrebe dlhšej aplikačnej doby, kedy by užívateľa mohla začať bolieť ruka v dôsledku neustáleho držania prístroja. Naviac stojan ponúka možnosť vychutnávať si blahodarnú terapiu svetlom v rôznych polohách a to aj v ľahu bez potreby držať a kontrolovať prístroj.

Všetky tieto vlastnosti zaručia dokonalý komfort a bezpečnosť. Užívatelia tiež oceňujú rozsiahle využitie polarizovaného svetla vyžarujúceho z biolampy, ktoré pri pravidelnej aplikácii dosahuje veľmi úspešné výsledky pri liečbe mnohých zdravotných problémov, ale aj na celkové posilnenie imunity, prípadne pri odstránení kozmetických vád a chybičiek krásy. Túto skutočnosť potvrdzuje aj fakt, že biolampu MedAll s radosťou využívajú nielen pacienti pre domácu samoliečbu, ale aj odborníci v zdravotníckych centrách, nemocniciach, wellnes alebo športových zariadeniach, alebo lekári v ordináciách. Tiež sa objavuje veľmi pozitívny postreh, že prístroj sa napriek halogénovému zdroju svetla neprehrieva.

 

Nevýhody:

 

Z pohľadu existujúcich zákazníkov a ich osobných hodnotení tejto biolampy na webových portáloch a internetových obchodoch sa dá usúdiť, že drvivá väčšina zákazníkov je s týmto produktom nadmieru spokojná a kúpu prístroja jednoznačne odporúčajú. Snáď jedinou nevýhodou spomedzi všetkých vlastností môže byť cena tohto výrobku. Je však zjavné, že za kvalitu a cenu si musíme trochu priplatiť, no aj v tomto prípade mnohé obchody zvyknú ponúkať zľavy na produkt. Vysoká cena biolampy MedAll je spôsobená faktormi ako známa značka švajčiarskeho výrobcu, kvalitné vlastnosti a moderné funkcie, a tiež možnosti zakúpenia rozličného príslušenstva, ktoré je v ponuke k tejto biolampe.

Tiež je potrebné si uvedomiť, že jej vlastnosti ju posúvajú na úroveň profesionálneho ošetrenia aj v rámci zdravotníctva, na čo je plne certifikovaná. Ďalšiu menšiu nevýhodu môžeme vidieť v halogénovom zdroji svetla, pre ktoré nie je charakteristická taká dlhá životnosť ako v prípade LED diód, avšak zákazníci uvádzajú, že biolampa sa napriek tomuto faktoru neprehrieva, a to je veľmi podstatný údaj.

 

Naše hodnotenie – zhrnutie:

 

Na biolampe Bioptron MedAll najviac oceňujeme vysoko profesionálny stupeň ošetrenia vhodný aj do lekárskych ordinácií, a tiež široké zameranie na riešenie množstva problémov v oblasti zdravia a krásy. Táto biolampa dokáže aj v pohodlí domova liečiť ochorenia, urýchliť hojenie rán, uľaviť od bolesti či odhaliť krásnu a mladistvú pleť. Hoci sa v rámci cenovej relácie pohybuje pri hornej hranici, jej prednosti, vlastnosti a vybavenie dokážu naplniť očakávania aj náročných zákazníkov. Páči sa nám zdokonalenie niektorých funkcií oproti jej predchodcovi Compact a zároveň snaha výrobcov posúvať túto terapiu svetlom stále dopredu a uspokojiť tak požiadavky čo najväčšieho množstva užívateľov. Prístroj nás zaujal aj svojim štýlovým vzhľadom a prepracovaným dizajnom, ktorý ponúka vychytávky pre zvýšenie komfortu počas ošetrenia. Bioptrónová lampa MedAll si určite zaslúži nachádzať sa v rebríčku na popredných priečkach a aj podľa hodnotení zákazníkov usudzujeme, že jej používanie sa stretáva s veľkou spokojnosťou u ľudí z rôznych kútov sveta.

Náš tip. Doporučujeme vám , aby ste si dobre prezreli aj cenové ponuky tohto modelu pretože sú dosť výrazné. cc od 699,00 €  pri rozbalených modeloch až po 799,00 – 1 330,00 € pri nových. 

 

Zdravotné účinky:

 

Polarizované svetlo patentované švajčiarskou spoločnosťou Zepter už dlhodobo pomáha lekárom v zdravotníckych zariadeniach a tiež pacientom v domácom prostredí pri riešení viacerých zdravotných problémov. Na základe reálnych skúseností sa dá povedať, že tento medicínsky prístroj si našiel svoje uplatnenie najčastejšie v oblastiach ako ortopédia, fyzioterapia, rehabilitácia, reumatológia, gynekológia, stomatológia, kozmetológia, dermatológia alebo športová medicína. V nemocniciach využívajú liečivé svetlo na lepšie a rýchlejšie zotavenie sa po operáciách alebo pôrodoch.

Certifikovaná biolampa dokáže podporiť biostimuláciu vnútri tkanív a tým akceleruje hojenie rán, pooperačných jaziev ale tiež drobných poranení. Tiež pomáha pri modrinách, vredoch, popáleninách alebo menších rezných ranách. Zrejme najčastejšie sa polarizované svetlo využíva pri liečbe kožných ochorení ako ekzémy, akné, dermatitída alebo psoriáza. V tomto smere sa biolampa stáva pomôckou neoceniteľnej hodnoty, nakoľko výrazne zlepšuje kvalitu života u ľudí, ktorí pre problémy s pokožkou dokonca aj neradi vychádzali z domu. Užívatelia tejto zázračnej svetelnej metódy uvádzajú, že už po pár týždňoch terapie pomocou svetla sa dá takmer úplne odstrániť akné a iné nežiaduce kožné prejavy.

Ďalšou veľmi využívanou oblasťou sa stala ortopédia a s tým spojené ochorenia kĺbov ako reuma alebo artritída, bolesti trojklanného nervu, a iné bolesti pohybového aparátu. Hoci sa niekedy pri prvých aplikáciách môžu bolesti kĺbov zintenzívniť, jedná sa len o prirodzenú reakciu tela na svetelnú energiu a tento dočasný stav čoskoro pominie. Nie je to dôvod na prerušenie alebo ukončenie terapie. Potom si už pacienti môžu naplno užívať priaznivé účinky polarizovaného svetla a postupne sa zbavovať bolestí kĺbov, svalov, alebo šliach a získať tak omnoho lepšiu mobilitu.

Hlavne starším ľudom biolampa skutočne veľmi pomáha prežiť starobu bez nepríjemných bolestí a obmedzení. Veľkým prínosom biolampy je jej analgetický účinok a teda schopnosť zmierňovať bolestivé stavy rôzneho druhu. Zákazníci ju najviac používajú pri odstraňovaní bolesti hlavy, chrbtice, krčnej chrbtice, kĺbov, svalov, ale aj bolestí zubov, uší a v prípade žien aj u menštruačných bolestí.

Biolampa MedAll však nie je nijak limitovaná na určitý vek, rovnako dobre pôsobí aj na mladých ľudí, či dokonca malé deti. Mamičky ju s obľubou používajú pri často sa opakujúcich ochoreniach u svojich detí od bežného prechladnutia, cez vážnejšiu chrípku, alebo ochorenia dýchacích ciest, až po zmierňovanie prejavov pri alergiách, astme, prípadne na odstránenie bolestí pri zápaloch ucha alebo ústnej dutiny.

Deti a všeobecne mladí ľudia musia častokrát čeliť rôznych ochoreniam alebo poraneniam ešte v nízkom veku, a terapia svetlom pre nich predstavuje skvelý bezbolestný a nerušivý nástroj, ktorý im pomáha príjemnou formou prekonať vyčerpávajúce symptómy. Dostáva sa jej veľkej chvály aj u amatérskych alebo profesionálnych športovcov, ktorí si prostredníctvom liečivého svetla pomáhajú pri športových zraneniach a úrazoch ako napríklad tenisový lakeť alebo natiahnuté svalstvo. Celkovo sa tento medicínsky nástroj dobre uplatňuje aj pri rehabilitáciách a rekonvalescencii po operačných zákrokoch.

Ľudia rôzneho veku tiež používajú biolampu Bioptron MedAll aj pre podporu imunity a obranných mechanizmov v celom organizme. Pri svietení na konkrétne miesto totiž nedochádza len k regenerácii tkanív v postihnutej oblasti, ale počas celého ošetrenia sa odohrávajú v tele procesy, ktoré vedú k dlhodobej náprave imunitného systému a energizácie organizmu. Svetlo preniká hlboko pod povrch kože a aktivuje bunky citlivé na svetlo, no dokáže aj podporiť regeneračné procesy v orgánoch, ktorých funkcia je z nejakého dôvodu oslabená. Takýmto spôsobom je možné liečiť napríklad ťažkosti s črevami, žalúdkom, pečeňou, pankreasom, žlčníkom, obličkami, močovým mechúrom či močovými cestami. Pre zosilnenie účinku svetelných vĺn je možné zakúpiť tento prístroj aj s farebnými filtrami, ktoré umožňujú liečiť široké spektrum ochorení pomocou neobyčajnej sily farieb.

 

Čo nájdete v balení

 

Súčasťou balenia je okrem prístroja Biolampa Bioptron MedAll tiež integrovaný digitálny časovač a adaptér. Prístroj je k dispozícii aj s veľkým stojanom, ktorý umožňuje praktické nastavenie polôh podľa toho, ako vám to bude vyhovovať. Zároveň šetrí vaše ruky počas dlhšej aplikácie. Originálny a plne certifikovaný produkt od spoločnosti Zepter sa dodáva s podrobným návodom na použitie, s užívateľskou príručkou doplnenou informáciami o možnostiach a účinkoch kolorterapie, a so záručným listom. Výrobca poskytuje na tento produkt neuveriteľnú 5-ročnú záruku, čím len potvrdzuje spoľahlivosť a dôveryhodnosť tohto produktu. Unikátnym doplnkom sa stáva jedinečný Oxy sprej, ktorý sa používa pre zefektívnenie účinkov terapie alebo na hydratáciu suchej pokožky. Jedná sa o sterilný vodný sprej obohatený o kyslík. Sám o sebe dokáže dezinfikovať poranené miesta, hydratovať a upokojovať pokožku, alebo vyčistiť a osviežiť pleť. V spojení so svetelnou terapiou tak predstavuje skvelú pomôcku pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. Celé vybavenie sa nachádza v praktickom kufríku, vďaka ktorému si môžete svojho lekárskeho pomocníka vziať so sebou aj na cesty, alebo ho pohodlne uschovať v skrini.

 

Doporučujeme si určite pozrieť aj dalšie recenzie 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *