Biostimul BS 303

Biostimul BS 303 – Recenzia

 

Biolampa Biostimul BS 303 je od známeho českého výrobcu, V našom rebríčku TOP 20 Biolampy obsadila tretie miesto. Prečo si zaslúžila byť treťom mieste ? Aké má výhody či nevýhody ? Dozviete sa v tejto recenzii.

Hlavné vlastnosti

Tento model od značky Biostimul prináša unikátnu a pokrokovú metódu fototerapie FOTONYX. Táto metóda v sebe kombinuje tie najlepšie vlastnosti vyvinuté podľa moderných výskumov v oblasti fotonickej medicíny s progresívnymi technológiami a s využitím efektívnejšieho q-monochromatického svetla. Zariadenie teda pôsobí ako tzv. Biostimulačný laser a je určené na domáce použitie pre celú rodinu bez ohľadu pohlavia či veku, ale tiež aj na klinické využitie v zdravotníckych alebo regeneračných centrách. Výhodou tejto širokospektrálnej terapie svetlom je možnosť jej využitia nielen pre ľudí ale aj pre domácich miláčikov. Okrem najnovších a moderných technológií ponúka táto biolampa aj modernejší zdroj svetla v podobe LED diód, ktoré sa vyznačujú neobyčajne dlhou živostnosťou až 90 000 hodín. Zákazníci si chvália aj napájanie na akumulátor, čo robí z tohto prístroja výnimočného a mobilného spoločníka prakticky kdekoľvek a to bez potreby pripojenia na sieť.

 

Biostimul BS 303
Biostimul BS 303 – Hodnotenie

 

Kde kúpite – odkaz – Biostimul BS 303 + BioGel 200ml + BioFluid 200ml + držiak + veľký stojan BS 303 + stojan

 

 

Zdravotné účinky:

 

Aplikácia účinne hojí pooperačné jazvy a rany, urýchľuje uzdravujúce a regeneračné procesy v tele, uľavuje od bolestivých prejavov, či pomáha zmierniť príznaky aj pri bežne sa vyskytujúcich ochoreniach ako chrípka, nádcha alebo alergia. Prvotriedna terapia svetlom dosahuje vynikajúce výsledky aj pri liečení kožných, gynekologických, stomatologických problémov, alebo pri ochoreniach pohybového ústrojenstva a kĺbov, alebo zápaloch v ústnej dutine. Vďaka hlbokému prieniku svetla až do hĺbky 4,5 cm pod povrch kože umožňuje tento prístroj skutočne všestrannú aplikáciu pri liečbe povrchových zranení aj hĺbkových bolestí a ťažkostí. Populárne LED diódy s extrémne dlhou životnosťou sa neprehrievajú a sú preto vhodné aj pri ošetrení zápalových ochorení.

Hlbka svetla je pri červenej najhlbšia a to je dobré. Dalej červené svetlo aktivuje bunky čo je dobré na 95%. Len pri silne krvácajúcich ranách-podporí krvácanie aj pri aktívnej štítnej žľaze podporí jej aktivitu. Vtedy sa svieti opatrne ale vzadu na krk. A tiež pri teplote nad 38 stupňov

Farebné filtre majú svoje opodstatnenie ale znižujú účinnosť lampy, je to dalšia prekážka pre svetlo, a čo ja mám skúsenosť je to otrava. Každého to baví len chvíľu, dokonca aj dôchodcovia čo majú čas to založia do skrine.

Color therapy su tri Biostimule farebné červená , modrá a zelená. Tu sú využité najdôležitejšie farby. Modrá lieči povrch kože a zelená ukludňuje

Obe typy biolámp a to Biostimul BS 303 a Biostimul BS 1 03 je možné použiť pri vyšších teplotách.

 

Výhody:

 

Nenáročnú obsluhu zabezpečí prepracovaný dizajn so zabudovaným časovačom a zvukovou signalizáciou vďaka čomu ju bez problémov dokážu obsluhovať pacienti bez rozdielu veku. Možnosť napájania na akumulátor a nízka hmotnosť predstavujú ideálne vlastnosti pre ošetrovanie rôznych zdravotných ťažkostí aj počas cestovania. Liečebný prístroj Biostimul biolampa BS 303 umožňuje dve možnosti režimov svietenia a to kontinuálny a pulzný režim. Zariadenie obsahuje praktický mobilný držiak s popruhom pre ešte pohodlnejšiu manipuláciu. K lampe sa poskytuje záruka až do 3 rokov.

Jej hlavnou výhodou je , že ju možete používať na akomkoľvek mieste pretože funguje aj bez elektrickej siete a to vďaka akumulátoru.

Dôležité je aj pohodlie svietenia. Naj pohodlnejší je Biostimul BS 303. To si ho zasuniete za tričko, upnete na telo pásom a môžte robiť inú činnosť napr. ak méte problémy s chrbticou možete ho so sebou nosiť aj na túry. Svieti počas chodenia. Alebo ak máte problémy a liečite si močový mechúr tak, si možete ľahnúť do postele , pripnete si ho na brucho a kľudne spíte. Pri iných biolámpách ich musíte buť držať alebo ich pripevniť na stojan. Ale treba sa vyzliecť a nehýbať sa . To vás tiež nemusí dlho baviť aj preto Biostimul BS 303 je v tomto pripade mobilnejší. Super praktický mobilný držiak s popruhom.

Určite dalšou výhodou je aj dlhá životnosť LED žiaroviek až 90 000 hodín. Kedže pracujú na princípe LED diód resp. žiaroviek a tak sa nezahrievú ako halogenové biolampy .

Oceňujeme aj pulzný režim , ktorý využijete hlavne vtedy ak na rovnaké miesto budete svietiť viackrát.
A výhodný rodinný balík BS 103 a BS 303. Tu treba dokúpiť adapter a telový držiak. Sú tam ale len po jednom kuse

Recenzia jedného užívateľa

S biostimulom BS 303 pracujeme už nejakú dlhšiu dobu v regeneračnom centre a máme s ňou tie najlepšie skúsenosti pomohli sme mnohím, výhoda je ošetrovanie doma, kde môžete naplno využiť jej blahodárne účinky. môže dôjsť k prechodnému zhoršeniu, je to tzv. reverzná reakcia, keď sa začnú oživovať bunky a dochádza k postupnému zlepšovaniu. Treba určite pokračovať a hlavne správne aplikovať. Je však pravdou , že nie u každého može mať super výsledok. Každý máme iné ochorenia či zdravotné problémy , iný zdravotný stav , kondíciu a pod. Každý sme iní.

 

Nevýhody:

 

– Nevýhodou môže byť pre niekoho pomerne vysoká cena produktu, avšak vzhľadom na všetky funkcie, dlhú životnosť zariadenia a všestrannosť liečby, ktoré táto biolampa ponúka, sa cena zdá byť primeraná.

 

Záverečné hodnotenie

Musíme uznať , že Biostimul BS 303 má svoje kvality. Je to dobrý produkt od známeho českého výrobcu . Jej hlavnou výhodou je , že ho možete používať na akomkoľvek mieste pretože funguje aj bez elektrickej siete a to vďaka akumulátoru. Samozrejme vďaka mobilnému držiaku. Poteší aj to , že používa nie halogénové žiarovky , ktoré sa aj nahrievajú , ale moderné LED diódy – žiarovky. Navyše majú aj oveľa dlhšiu životnosť ako halogénové. Poteší aj predĺžená 3-ročná nadštandardná záruka. Možno malým mínusom môže byť pre niekoho pomerne vysoká cena produktu, avšak vzhľadom na všetky funkcie, dlhú životnosť zariadenia a všestrannosť liečby, ktoré táto biolampa ponúka, sa cena zdá byť primeraná.

 

Kde kúpite – odkaz – Biostimul BS 303 + BioGel 200ml + BioFluid 200ml + držiak + veľký stojan BS 303 + stojan

 

Biostmul – Rozdiely stručne :

Všetky sú v podstate rovnaké len:

BS 103 musíte ju mať v zásuvke pri svietení. Ale môžte pri tom niečo robiť v dosahu šnúry
BS 303 je mobilná , nabijete ako mobil a 10 hod vám svieti. Taktiež je účinnejšia ako BS 103 má pridané frekvencie 2 a 10 Hz analgetický a protizápalový efekt. Biostimulačný 5Hz majú obe.
Lienka babulienka má len pridané nálepky aby sa deťom páčila
BS 501 je veľká plocha ktorá sa dá lomiť /napr. na kolená /
BS 500 velká plocha
BS 601 sa používa na liečenie dutín, zlatá žila , ženské problémy….

 

Prečítajte si aj dalšie recenzie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *