Časté otázky

Poradíme vám pri kúpe bioalampy

Kedže nie sme predajcovia , tak nevieme vám kompetentne odpovedať na vaše otázky ohĺadom biolámp , ale napriek tomu zopár otázok a odpovedí sme pre vás pripravili.

 

Otázky a odpovede 

 

  • Na aké choroby či zdravotné problémy je možné použiť biolampu

Pozrite si zoznamy chorob či zdravotných problémov na stránkach , Účinky , Skúsenosti čI Zoznam chorob 

 

  • Ak sa chcem opýtať nejaké otázky ohľadom bezpečnej liečby , či možem používať biolampu na konkrétnu chorobu či zdravotný problém , koho má kontaktovať

Ideálne je ak sa kontaktujete priamo na lekára ktorí je zameraný na fototerapiu alebo poraďte sa s konkrétnymi predajcami. Stačí sa napr. kliknúť na Top biolampy , vybrať si značku a následne sa dostanete do vybraného obchodu , kde položíte otázku. Ak sa vyznajú v danej oblasti mali by vám odpovedať na vaše otázky .

Návod k biolampe

  • Viete mi poradiť podľa čo mám vybrať biolampu

Doporučujeme si prečítať informácie na stránke Ako vybrať biolampu

 

  • Akú značku biolampy vybrať

Rozhodnutie necháme na vás , ale určite nič nepokazíte ak si necháte poradiť buď priamo od predajcov alebo si pozriete náš Top reblíček najlepších biolámp.

 

  • Aký typ Biolampy značky Biostimul vybrať

Nechceme vás otravovať detailami , ale ak by sme mali stručne odpovedať na túto otázku , tak medzi Biostimul BS 303 a Biostimul BS 103 je niekoľko rozdielov Biostimul BS 303 je drahšia biolampa , ale aj s rýchleším účinkom a praktickou vstavanou Lion batériou , teda ju využijete aj tam kde nie je elek. sieť . Je určená aj pre závažnejšie ochorenia či zdravotné problémy. Naopak Biostimul BS 103 je lacnejšia varianta , bez Lion batérie a je určená na menej závažné zdravotné problémy.

 

  • Ako mám používať biolampu

Prečitajte si informácie na stránke Ako používať biolampu

 

  • Kedy sa dostavia prvé pozitívne príznaky

Na každého bioalampa može posobiť inak , preto je to veľmi individuálne. Záleží na niekoľkých faktoroch , medzi ktoré patrí pohlavie , vek , fyzická kondiácia , celkový stav organizmus , zdravotný stav , zdravý životný štýl , reakcia organizmu , správna a pravidelná aplikácia a dalšie faktory.

 

Ak ste tu nenašli odpovede na všetky vaše otázky , kontaktujte osoby , ktoré sú kompetentné na nich odpovedať napr. fototerapeutov , lekárov či zaškolených predajcov .